• TOREDO ISOLA 40.5 INOX Okap kuchenny

2999.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 798 800 650

Leave your phone

 

Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Toredo Isola 40.5 Inox

Toredo Isola 40.5 Inox to prosty, minimalistyczny okap kuchenny zaprojektowany na planie prostopadłościanu. Doskonale wygląda i pełni swą funkcję w dużych, nowoczesnych kuchniach.

  • Maksymalna wydajność: 784 m3/h
  • Klawisze Soft-Touch
  • Wyświetlacz LED

Funkcjonalności:

  • Kuchenny okap wyspowy Toredo Isola 40.5 Inox może równie dobrze pełnić funkcję wyciągu, co pochłaniacza. Wyciąg wyprowadza opary za pomocą kanału wentylacyjnego na zewnątrz budynku, z kolei pochłaniacz absorbuje zanieczyszczenia, a przefiltrowane powietrze wędruje z powrotem do naszej kuchni.
  • Wielowarstwowy filtr aluminiowy gromadzi na swojej powierzchni cząstki tłuszczu i uwalnia od nich kuchenne sprzęty. W trybie pochłaniacza warto natomiast dokupić filtr węglowy, który neutralizuje brzydką woń.
  • Oświetlenie Power LED oszczędza energię i doskonale rozjaśnia kuchnię wieczorem.
  • Klawisze Soft-Touch są wygodne w użyciu, a panel sterowania dodatkowo wyposażono w klarowny wyświetlacz LED.
  • Pracę ułatwia także timer, czyli wyłącznik czasowy, który automatycznie wyłącza okap wyspowy po upływie ustalonego czasu (10-90 minut).

Przeznaczenie:

Okap wyspowy, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest do montażu nadkuchennymi wyspami - szczególnie w dużych i nowocześnie urządzonych kuchniach.

Materiały:

Do produkcji okapu wykorzystano szlachetną stal nierdzewną Inox.

Warto wiedzieć:

Czyszczenie sprzętu jest proste i przyjemne. Wystarczy miękka ścierka, od czasu do czasu nasączona specjalnym specyfikiem do pielęgnacji stali. My rekomendujemy Berner Inox - dostępny także w naszej ofercie.

Uwaga! Okap Toredo Isola posiada otwory (potrzebne do pracy okapu w trybie pochłaniacza) na bokach o szerokości 40 cm, (np. na części maskownicy, na której znajduje się sterowanie), odwrotnie niż przedstawiają to zdjęcia. Nowe wizualizacje są w trakcie realizacji.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question