• Materac samopompujący z poduszką L45 ACRA

159.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 798 800 650

Leave your phone

Ten rewolucyjny materac sam siebie zdmuchuje i rozmieszcza się sprawnie w ciągu zaledwie kilku minut. Ciesz się przyjemnością leżenia na jego miękkiej, powierzchni z mikrowłókna i poduszką, która doda Ci dodatkowego komfortu. Teraz przyjemny sen w każdym miejscu jest na wyciągnięcie ręki - zamów nasz materac samopompujący już teraz i przekonaj się sam, jak wygodne może być spanie na łonie natury!

Parametry:

  • Wymiary: 200 x 66 x 5 cm
  • Wymiary po złożeniu: 58 x 15 cm
  • Waga: 1,6 kg
  • Nośność: 120kg
  • Powierchnia z mikrowłókna
Kupując nasz materac samopompujący z poduszką L45, już nigdy nie będziesz musiał się martwić o niewygodne noce pod namiotem czy na biwaku! Podczas przygotowywania się do snu, poduszka nadmuchuje się. Następnie zawór zostaje zwolniony i główna powierzchnia materaca nadmuchuje się w ciągu około 5 minut. Można pomóc w szybszym nadmuchaniu materaca ustami lub usztywniając go.
Produkt nadaje się na biwak i gwarantuje bardzo wygodny odpoczynek dzięki swojej grubości i przyjemnej miękkiej powierzchni. W porównaniu z materacami gumowo-tekstylnymi lepiej dopasowuje się do ciała. W porównaniu z tradycyjnym materacem samochodowym, jego zaletą jest trwałość. Po użyciu, łatwo go zapakujesz do naszego specjalnego opakowania o niewielkich rozmiarach. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i chronić przed ekstremalnymi temperaturami!!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question