• Materac samopompujący 195x60x5cm ciemnoszary L46 ACRA

159.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 798 800 650

Leave your phone

Ta wspaniała propozycja materaca samopompującego to nie tylko gwarancja świetnego snu i relaksu, ale także dodatkowego komfortu i doskonałej jakości podczas Twojej przygody na łonie natury.

Parametry:

  • Wymiary materaca: 195 x 60 x 5 cm
  • Wymiary po złożeniu: 61 x 15 cm
  • Waga: 1,50 kg
  • Nośność: 120kg
  • Współczynnik termiczny: 4,3 
Lubisz wygodę i praktyczne rozwiązania? Przedstawiamy Ci materac samopompujący - idealny kompan na biwaki, wyjazdy campingowe, czy po prostu na leniwe popołudnia na balkonie. Przygotowując się do snu lub leżenia, wystarczy poluzować zawór, a materac napompuje się sam w ciągu około 5 minut. Można pomóc materacowi w szybszym nadmuchiwaniu przez usta, lub usztywniając go. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i chronić przed ekstremalnymi temperaturami!!
Niezwykle praktyczny i poręczny, ten materac ma grubość 5 cm. Dzięki temu, zapewnia przyjemne i wygodne leżenie na biwaku lub podczas wakacyjnych podróży. W porównaniu do tradycyjnych materaców gumowo-tekstylnych, ten materac wyróżnia się większą wygodą użytkowania oraz niską wagą. Również w porównaniu z klasycznym materacem samochodowym, gwarantuje wyjątkową pozycję do odpoczynku oraz trwałość.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question